AVO Nieruchomości Anna Wtulich-Olszewska

ul. Abrahama 17c
80-307 Gdańsk

T: +48 58 554 22 44
M: +48 503 044 667

biuro@avo-nieruchomosci.pl
www.avo-nieruchomosci.pl

AVO Nieruchomości jest firmą funkcjonującą od 2007r na rynku Trójmiejskim w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz działalności deweloperskiej.Ja osobiście rynkiem nieruchomości oraz jego ochroną ubezpieczeniową zajmuję się od 2000 roku. Licencjonowanym Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, aktywnie praktykującym na rynku pod własnym szyldem jestem od roku 2007. Każda nieruchomość jest inna, każda transakcja jest nieco inna, każdy Klient ma inne potrzeby i oczekiwania - indywidualne podejście i osobisty kontakt poparty wzajemnym zaufaniem to podstawa mojej działalności. Wraz z moimi współpracownikami obraliśmy mobilny model współpracy z Klientami, którzy cenią sobie naszą dyspozycyjność i elastyczność.

Naszym Klientom, na podstawie pisemnej umowy pośrednictwa, zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji, która może obejmować wiele elementów, np:

 • weryfikacja i doradztwo w zakresie dokumentacji nieruchomości i właściciela niezbędnej do przeprowadzenia transakcji
 • pomoc w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia o charakterze estetycznym, tzw. Home Staging
 • wyszukiwanie ofert według indywidualnych potrzeb Klienta
 • pełna obsługa przy zawieraniu umów sprzedaży (kupna) i wynajmu (najmu)
 • rzetelne sprawdzanie wiarygodności stron transakcji oraz weryfikację stanu prawnego i finansowego nieruchomości, proponując w razie jakiegokolwiek problemu pomoc w jego rozwiązaniu
 • doradztwo i pośrednictwo w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości
 • pomoc w przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności związanych z transakcją (organizujemy obsługę notarialną, prawną, wycenę, świadectwo charakterystyki energetycznej etc)


 • Nie działamy rutynowo. Każdego naszego Klienta traktujemy INDYWIDUALNIE, starając się dokładnie poznać jego potrzeby, aby jak najlepiej dostosować nasze działania do stawianych wymagań.  Korzystający z naszych usług Klienci oszczędzają swój czas i i energię, a także zyskują komfort i pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny i co najważniejsze - BEZPIECZNY.

  Działamy w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami – nr licencji 9287.

  Zapraszam do współpracy Klientów indywidualnych oraz firmy. Anna Wtulich-Olszewska  projekt i wykonanie: ns