AVO Nieruchomości

ul. Piastowska 34/1
80-332 Gdańsk Oliwa

T: +48 58 554 22 44
M: +48 503 044 667

biuro@avo-nieruchomosci.pl
www.avo-nieruchomosci.pl
nr oferty NQ002515
transakcja: sprzedaż
nr oferty: NQ002515
typ własności: własność
miejscowość: Mikoszewo
dzielnica: Jantar
ulica: Wczasowa
powierzchnia: 80 m2
liczba pokoi: 4
piętro/kondyg.: /2
cena z m2: 6250 zł/m2
cena: 500.000 zł
Oferujemy do Sprzedaży - również inwestycyjnej – apartamenty w świetnie funkcjonującym obiekcie wypoczynkowym bursztynowa osada, który zlokalizowany jest w samym sercu małej turystycznej miejscowości Mikoszewo, w sąsiedztwie Sobieszewa i Jantara, w odległości niespełna trzydziestu kilometrów od Gdańskiego Starego Miasta czy Krynicy Morskiej. Obiekt posiada własny basen zewnętrzny - teren świetnie zaaranżowany, z leżakami, gustownymi leżankami z baldachimem oraz jacuzzi. Na terenie kompleksu jest również własne całoroczne SPA i WINEBAR.

Dostępnych jest kilka apartamentów po ok. 75m2 (na 2 poziomach 3 niezależne sypialnie z łazienkami + kuchnia z jadalnią). Sypialnia na parterze ma wyjście na własny taras. Budynki położone są w pierwszej linii przy części rekreacyjnej z basenem i leżankami. Zamontowane są typowo hotelowe systemy zabezpieczające – alarmy, drzwi kodowane na kartę. Apartamenty są w pełni urządzone i wyposażone.

Apartament po zakupie może wg uznania nowych właścicieli, pozostać w systemu wynajmu hotelowego w ramach obiektu. Operator obiektu zapewnia możliwość dalszego korzystania z jego obsługi przy wynajmach w uzgodnionym przez strony systemie. Wynajęcie apartamentu przez 50 dni w roku powinno pozwolić na pokrycie kosztów zakupu na kredyt,co jest praktycznie gwarantowane przy aktualnym obłożeniu obiektu. Właściciel korzystając z apartamentu na własne potrzeby może również za symboliczna opłatę mieć zapewniony serwis typu sprzątanie, wymiana pościeli, ręczników itp.

Byłam, polubiłam, bardzo polecam!

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Obsługa wszystkich transakcji zabezpieczona jest polisą OC oraz objęta licencją państwową. Zapewniamy rzetelne i kompleksowe doradztwo oraz pomoc formalnoprawną na każdym etapie transakcji.
ul. Piastowska 34/1
80-332 Gdańsk Oliwa
T: +48 58 554 22 44
www.avo-nieruchomosci.pl
pośrednik odpowiedzialny za ofertę:
Anna Wtulich-Olszewska, nr licencji 9287
tel: +48 503 044 667
pola oznaczone (*) gwiazdką są wymagane
Imię i Nazwisko *
Nr telefonu *
Twój adres email
Twoje pytanie *
+  to: * AntySPAM
projekt i wykonanie: ns