AVO Nieruchomości

ul. Piastowska 34/1
80-332 Gdańsk Oliwa

T: +48 58 554 22 44
M: +48 503 044 667

biuro@avo-nieruchomosci.pl
www.avo-nieruchomosci.pl
nr oferty NQ002550
transakcja: sprzedaż
nr oferty: NQ002550
typ własności: własność
miejscowość: Banino
ulica: Księżycowa
pow. całkowita: 99,99 m2
pow. dzialki: 400 m2
typ dzialki: budowlana
typ domu: bliźniak
liczba pokoi: 4
kondygnacji: 1
cena: 440.000 zł
Piękny, funkcjonalny dom w stanie deweloperskim w Baninie.
Prężnie rozwijająca się miejscowość granicząca z Rębiechowem. W miejscowości zaplecze handlowo-usługowe, szkoła podstawowa, sklepy, kościół, piękne tereny rekreacyjne. Zabudowa wyłącznie niska. Dom położony na osiedlu domków wolnostojących. Dom w zabudowie bliźniaczej, w technologii tradycyjnej, termin oddania do użytkowania drugi kwartał 2017 roku.

Posesja położona w dolnej części miejscowości, na nowym osiedlu. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem o pow. całkowitej 99,99m2, usytuowany jest na działce o powierzchni 400 m2. Budynek będzie ogrodzony ze swobodnym dostępem od strony garażowej, dookoła będzie wyłożona kostka brukowa. Parter stanowi część dzienną, znajduje się w niej przestronny salon połączony z częścią kuchenną. W salonie centralne miejsce zajmuje kominek czyniąc wnętrze bardzo przytulnym. Dzięki widocznym z salonu schodom o atrakcyjnej geometrii, dobremu doświetleniu drzwiami tarasowymi, jest to strefa szczególnie atrakcyjna. Dalej na parterze znajdujemy, łazienkę, przedpokój oraz garaż z uchylną bramą garażową. Na uwagę zasługuje fakt, że z salonu jest wyjście na taras i do ogrodu. Część gospodarczą parteru stanowi garaż dostępny z wiatrołapu i kotłownia na paliwo stałe znajdująca się za nim, z funkcjonalnym wyjściem na zewnątrz.

Na poddaszu znajdują się trzy niezależne, przestronne sypialnie, (dwie z nich posiadają garderobę), przedpokój, schody oraz duża łazienka. Na etapie budowy inwestor może zaaranżować na piętrze cztery pokoje plus łazienkę. Ściany tynkowane, podłoga - wylewka. Dach kryty dachówką betonową. Ocieplenie (grafit). Orynowanie PCV. Instalacje: elektryczna, wod-kan, grzewcza (ogrzewanie gazowe). Okna PCV. Elewacja będzie w kolorach eko (beże, jasne szarości) w połączeniu z odcieniem grafitu i drewna. Dojazd drogą płytową, w pobliżu przystanek komunikacji.

Jest to wygodny, ekonomiczny dom o racjonalnie podzielonej przestrzeni wewnętrznej.

Odległość Banina od trójmiejskiej obwodnicy i parku handlowego Matarnia to tylko 6 km. W Baninie kursuje miejski autobus 126 oraz autobusy gminne, w sąsiadującym Rębiechowie znajduje się przystanek kolei metropolitalnej. Kupujący jest zwolniony z opłaty - PCC w wysokości 2%. W ofercie również dom w Baninie, w stanie deweloperskim, w kameralnym miejscu.

Na zdjęciach propozycje wykończenia domu .

Zapraszam i polecam. Bardzo atrakcyjna oferta. Obsługa wszystkich transakcji zabezpieczona jest polisą OC oraz objęta licencją państwową. Zapewniamy rzetelne i kompleksowe doradztwo oraz pomoc formalnoprawną na każdym etapie transakcji
ul. Piastowska 34/1
80-332 Gdańsk Oliwa
T: +48 58 554 22 44
www.avo-nieruchomosci.pl
osoba do kontaktu:
Beata Zaremba
tel: +48 500 216 805

pośrednik odpowiedzialny za ofertę:
Anna Wtulich-Olszewska, nr licencji 9287
tel: +48 503 044 667
pola oznaczone (*) gwiazdką są wymagane
Imię i Nazwisko *
Nr telefonu *
Twój adres email
Twoje pytanie *
+  to: * AntySPAM
projekt i wykonanie: twentyfingers.pl