Szeregowy dom w Sopocie

lokalizacja: Sopot, Okrężna

2 700 000 PLN

13 171 PLN / m2

Opis nieruchomości

Dom szeregowy w  bardzo dobrym stanie technicznym, w pięknym miejscu w Sopocie Górnym - osiedle budynków szeregowych na wzgórzu z perspektywą na Sopot i zatokę. Budynek powstał w roku 1991 w ramach inwestycji MSM, jest w naprawdę dobrym stanie (przeprowadzona weryfikacja stanu przez rzeczoznawcę) oraz ma wiele ciekawych możliwości adaptacyjnych. Powierzchnia użytkowa wg KW wynosi 102,4m2, lecz nie uwzględnia powierzchni dużego pokoju na poddaszu i pełnego podpiwniczenia.  Wejście główne na poziomie wysokiego parteru, który stanowi strefę dzienną - aktualnie oddzielna przestronna kuchnia z dużym oknem i częścią jadalnianą oraz mała łazienka a nieco  niżej położony salon, świetnie doświetlony, z dużymi oknami balkonowymi, z kominkiem i z wyjściem na taras i do ogródka. Wylewane schody  obłożone kaflami prowadzą na piętro - dwa pokoje, dalej kolejny pokój, pomieszczenie gospodarcze i spora łazienka z wanną i prysznicem.  Kolejny poziom to duży pokój na poddaszu  i stryszek (możliwość urządzenia łazienki - są piony instalacji wod-kan).
Budynek jest  budowany z cegły, w pełni podpiwniczony - duże pomieszczenie z oknem i mniejsze bez okna. Istnieje możliwość urządzenia w przyziemiu części rekreacyjnej lub zaplecza ogrodowego.
W budynku wszystkie okna PCV (na parterze z roletami antywłamaniowymi). Ogrzewanie piecem gazowym. Woda grzana piecykiem gazowym przepływowym. Działka z prawem własności, o powierzchni 233m2, zagospodarowana licznymi ładnymi nasadzeniami.
Dom idealny dla rodziny. Możliwe szybkie wydanie nieruchomości. Polecam i zapraszam na prezentację!


Zamieszczane przez nas ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Obsługa wszystkich transakcji zabezpieczona jest polisą OC oraz objęta licencją PFRN.

Kontakt do opiekuna:

"AVO Nieruchomości"

Anna Wtulich-Olszewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.