BORSK super działka - las, jezioro

lokalizacja: Borsk

220 000 PLN

199 PLN / m2

Opis nieruchomości

Pięknie położona, wyjątkowa działka w Borsku nad jeziorem Wdzydzkim.
Tereny rekreacyjno-wypoczynkowe - piękne lasy, czyste spore jezioro Wdzydzkie i liczne trasy rowerowo-spacerowe.

Wg. MPZP teren położony w strefie rekreacyjnej (R, MU, UT) - teren zabudowy mieszkaniowej i usług, teren usług turystyki i wypoczynku. 
Działka z prawem dostępu do prywatnej plaży i "mola" (odległość ok. 650m), dodatkowo dostępna plaża gminna. 
Parcela położona na terenie powstającego "osiedla" działek budowlanych i rekreacyjnych, z wyznaczonymi ciągami komunikacyjnymi, z instalacją elektryczną (skrzynka przy działce), z możliwością uzyskania dobrej wody pitnej z własnej studni. Przystanek autobusowy czy sklep w odległości ok.600m. 
Zamieszczane przez nas ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Zespół AVO Nieruchomości dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna. Nasi KLIENCI zabezpieczeni są polisą OC naszego biura oraz licencją pośrednika PFRN - zapewniamy im kompleksowe doradztwo oraz pomoc formalnoprawną na każdym etapie transakcji.


Kontakt do opiekuna:

"AVO Nieruchomości"

Anna Wtulich-Olszewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.