Ładna działka budowlana, Działdowo, Księży Dwór

lokalizacja: Działdowo, Księżodworska

155 000 PLN

117 PLN / m2

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka - na małym osiedlu domów jednorodzinnych przy ul.Księżodworskiej. Pełne uzbrojenie na sąsiedniej zabudowanej działce.  Zgodnie z obowiązującym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. 
Aktualnie dostępne są 2 działki: nr 58/5 o pow. 1329m2  lub nr 58/4 o pow. 1309m2, o łącznej powierzchni 2638m2, obręb 014, Księży Dwór. 
Bliskość drogi daje dobrą komunikację a położenie w drugiej linii zabudowy daje spokój i ciszę. Dobra ekspozycja na słońce - front od północy, ogród od południa. Kształt regularny - prostokąt. Ładna działka, dobra lokalizacja, rozsądna cena. Polecam i zapraszam
Zamieszczane przez nas ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Obsługa wszystkich naszych Klientów zabezpieczona jest polisą OC oraz objęta licencją PFRN.

Kontakt do opiekuna:

"AVO Nieruchomości"

Anna Wtulich-Olszewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.