Piękna duża działka pod zabudowę - Leśniewo (Puck)

lokalizacja: Leśniewo, Wierzbowa

450 000 PLN

173 PLN / m2

Opis nieruchomości

Pięknie położona nieruchomość składająca się z 3 działek (nr 269, 270 i 271) w Leśniewie koło Pucka, w samym sercu Puszczy Darżlubskiej, zwanej "zielonymi płucami Kaszub", w oazie spokoju, wśród zieleni, w bezpiecznej acz dyskretnej odległości od innych zabudowań. Dla tej części miejscowości brak jest MPZP - można wystąpić o warunki zabudowy. Niektóre sąsiednie działki już są zabudowane domami całorocznymi. Wg. ewidencji gruntów Starostwa Powiatowego w Pucku, oferowane działki stanowią użytek gruntowy rolny klasy RVI - gleby orne najsłabsze i PsV - pastwiska trwałe. Działki mają korzystną dla ewentualnej budowy domu ekspozycję na słońce - front od północy, ogród od południa. Każda z 3 działek ma pow. ok. 860m2   i dość regularny kształt prostokąta. Jedna z działek jest porośnięta młodymi drzewami głównie sosnowymi samosiejkami, druga częściowo również a trzecia stanowi otwartą przestrzeń (łąka) idealną do budowy domu. 
Oferowana nieruchomość położona jest w odległości około 500m od nowej szkoły podstawowej i ok 1000m od centrum miejscowości ze sklepami i usługami.  Okolica z wydzielonymi przez gminę licznymi działkami pod zabudowę jednorodzinną, drogami gminnymi i z pełnym uzbrojeniem w media (w drodze) ŁĄCZNIE Z GAZEM ZIEMNYM I KANALIZACJĄ. 
Piękna działka, dobra lokalizacja, rozsądna cena. Polecam i zapraszam
Zamieszczane przez nas ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Nasi KLIENCI zabezpieczeni są polisą OC naszego biura oraz licencją pośrednika PFRN - zapewniamy im rzetelne i kompleksowe doradztwo oraz pomoc formalnoprawną na każdym etapie transakcji.

Kontakt do opiekuna:

"AVO Nieruchomości"

Anna Wtulich-Olszewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.