Pokój w nowoczesnym biurowcu w Oliwie

lokalizacja: Gdańsk, Aleja Grunwaldzka

1 870 PLN

75 PLN / m2

Opis nieruchomości

Bardzo ładny lokal biurowy w nowoczesnym biurowcu w Oliwie przy ul. Piastowskiej. Atuty lokalizacji - bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, liczne punkty gastronomiczne w okolicy oraz świetna komunikacja samochodowa i publiczna - zaledwie 300m do pętli tramwajowej w Starej Oliwie a także do stacji SKM/PKP Oliwa.
Biuro zlokalizowane jest na piętrze w budynku z recepcją i ochroną 24h/365.  Wysoki standard budynku - klimatyzacja/ogrzewanie nawiewowe, żaluzje verticale w oknach, wszystkie instalacje ukryte systemowo w podłogach i sufitach, na podłogach dobre wykładziny. Wspólny węzeł sanitarny i kuchenny na korytarzu. Możliwe umeblowanie biura przez zarządcę. Na uwagę zasługują udogodnienia dla cyklistów - stojaki i szatnie z prysznicami dla dojeżdżających rowerzystów. 
Podany czynsz najmu  został  przeliczony z Euro (nominalnie 14,5 Euro/m2/mc)  i policzony wg pow. brutto tj. z udziałem w częściach wspólnych - pow. całkowita brutto GLA to 30m2. Miesięczne koszty administracji 21zł za m2 pow. brutto tj. 635zł +VAT. Do tego refaktura za zużycie mediów - ok. 400zł/mc. Podane ceny są wartościami netto do których doliczony zostanie 23% VAT.  Kaucja 3-miesieczny czynsz / gwarancja bankowa. 
W budynku są dostępne miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej (85Euro/mc/szt.). Bardzo polecam i zapraszam na prezentację.
Zamieszczane przez nas ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Nasi KLIENCI zabezpieczeni są polisą OC naszego biura oraz licencją pośrednika PFRN - zapewniamy im rzetelne i kompleksowe doradztwo oraz pomoc formalnoprawną na każdym etapie transakcji.

Kontakt do opiekuna:

"AVO Nieruchomości"

Anna Wtulich-Olszewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.