SUPER powierzchnie w nowym biurowcu w Oliwie

lokalizacja: Gdańsk, Aleja Grunwaldzka

31 000 PLN

62 PLN / m2

Opis nieruchomości

Nowoczesne powierzchnie biurowe w pięknym, komfortowym biurowcu w Oliwie przy ul. Piastowskiej. Atuty lokalizacji - bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, liczne punkty gastronomiczne w okolicy oraz świetna komunikacja samochodowa i publiczna - zaledwie 300m do pętli tramwajowej w Starej Oliwie a także do stacji SKM/PKP Oliwa.  Elastyczne moduły metrażowe. Aktualnie dostępne są powierzchnie na parterze (tylko 174m2 brutto), na II piętrze oraz ciekawe moduły z antresolami na III piętrze.
Bardzo estetycznie i niezwykle funkcjonalnie urządzone powierzchnie. Wszystkie instalacje ukryte systemowo w podłogach i sufitach.  Operator tego kompleksu biurowego to bardzo przyjazna polska firma, która chętnie współpracuje w kwestii aranżacji, adaptacji, modyfikacji modułów do potrzeb najemcy. Na uwagę zasługują udogodnienia dla cyklistów - stojaki i szatnie z prysznicami dla dojeżdżających rowerzystów. Podany czynsz najmu jest wartością netto do której doliczony zostanie VAT 23%. Ponadto Najemca pokrywa koszty eksploatacyjne  i utrzymanie części wspólnych. Dostępne są liczne miejsca parkingowe i niewielkie powierzchnie magazynowe.  Wymagana jest kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu. Polecam i zapraszam na prezentację.
Zamieszczane przez nas ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Nasi KLIENCI zabezpieczeni są polisą OC naszego biura oraz licencją pośrednika PFRN.

Kontakt do opiekuna:

"AVO Nieruchomości"

Anna Wtulich-Olszewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.