Potencjał inwestycyjny 3pok., 3m wys., Dolne M.

lokalizacja: Gdańsk, Toruńska

960 000 PLN

11 228 PLN / m2

Opis nieruchomości

Atrakcyjne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na 1 p. w kamienicy na Dolnym Mieście (spokojna ul.Przyokopowa - 50m od ul.Toruńskiej). Mieszkanie z dużym potencjałem. Wysokość pomieszczeń 3,1m. Powierzchnia 85,5m2 (wg KW 81,25). Mieszkanie wymaga remontu (możliwa zmiana aranżacji - powiększenie łazienki i ewentualne połączenie kuchni z salonem). Aktualnie brak mebli ruchomych. Okna nowe PCV. Wewnętrzna oryginalna stolarka drewniana (również podłogi) - kompletna, do odzyskania w renowacji.  Ogrzewanie aktualnie piecami kaflowymi (w 2 wkłady elektryczne, a 1 na węgiel/pelet). Gaz jest w mieszkaniu - woda ogrzewana piecykiem gazowym.
Przyjemna kamienica, częściowo już po remontach (wymienione piony, dach, izolacja pionowa).
Do lokalu przynależy duża piwnica z oknem o pow. ok 20 m2 oraz naziemne miejsce parkingowe na działce dzierżawionej wieczyście przez wspólnotę od miasta (zwyczajowe wyłączne użytkowanie).
Bardzo polecam. Możliwość oglądania po wcześniejszym umówieniu. Zapraszam do kontaktu.
Zamieszczane przez nas ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Zespół AVO Nieruchomości dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna. Nasi KLIENCI zabezpieczeni są polisą OC naszego biura oraz licencją pośrednika PFRN - zapewniamy im kompleksowe doradztwo oraz pomoc formalnoprawną na każdym etapie transakcji.

Kontakt do opiekuna:

"AVO Nieruchomości"

Anna Wtulich-Olszewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.