Studio na parterze (basen) w Chateau Aheloy 1

lokalizacja: Aheloy, Elchowo

55 000 EUR

1 100 EUR / m2

Opis nieruchomości

Apartament wakacyjny typu studio położony jest w wygodnej, spokojnej lokalizacji - kameralny obiekt Chateau Aheloy1 (tylko147 lokali) z własnym basenem i placem zabaw na terenie posesji, oddalony zaledwie 900m od plaży Morza Czarnego w Aheloy.  Obiekt monitorowany, zadbany i dobrze zarządzany.
Miasteczko Aheloy jest bardzo dobrze zagospodarowane turystycznie - liczne sympatyczne restauracje, sklepy, w tym LIDL i wszelkie usługi - położone jest 17km od lotniska w Burgas i 12km od Nesebyru - miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.
https://goo.gl/maps/hhTcidmPdi1Qz1MG6 
W samym kompleksie znajduje się firma zarządzająca, która oferuje następujące usługi:
1. Sprzątanie i konserwacja basenów, leżaków i parasoli;
2. Sprzątanie i utrzymanie terenu kompleksu + zagospodarowanie terenu i zieleni;
3. Dostęp kontrolowany;
4. Sprzątanie i odświeżanie części wspólnych;
5. Konserwacja i czyszczenie miejsca na grilla i części przyległych;
6. Utrzymanie systemu bezpieczeństwa przez cały rok;
7. Teren chroniony z ochroną na żywo przez cały rok;

STUDIO w stanie dobrym, choć odświeżenie będzie mile widziane. Aktualnie brak zabudowy i wyposażenia aneksu kuchennego. TARAS OD STRONY BASENU - Z MOŻLIWOŚCIĄ ZROBIENIA 2-POK.

Wygodny transport autobusowy łączy Aheloy z międzynarodowym lotniskiem w Burgas i z okolicznymi miejscowościami - Rawda, Nesebyr, Słoneczny Brzeg, Pomorie.... Cudowna inwestycja !!!
Posiadamy w ofercie liczne lokale mieszkalne w różnych obiektach wakacyjnych i całorocznych położonych w Rejonie Burgas.
Zapraszamy do współpracy.
Zamieszczane przez nas ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Zespół AVO Nieruchomości dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Kontakt do opiekuna:

"AVO Nieruchomości"

Anna Wtulich-Olszewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.