Sarnowy pod Kościerzyną - duża działka, dom, garaż

lokalizacja: Sarnowy

750 000 PLN

4 167 PLN / m2

Opis nieruchomości

Sarnowy, Nowy Podleś, gmina Kościerzyna (200m od rzeki Wierzyca) - Solidny w pełni podpiwniczony dom jednorodzinny na dużej działce o pow. 2100m2. Działka jest piękna, idealna pod uprawy ogrodnicze, zadbana, zagospodarowana. Woda pochodzi z własnej studni głębinowej. Dom wymaga solidnego odświeżenia. Budynek kryty jest blachą ocynkowaną, zbudowany z pustaków keramzytowych. Atutem budynku jest wygodna weranda, garaż z kanałem w bryle budynku. Dodatkowo na działce stoi wolnostojący murowany garaż kryty blachą falistą.
Nieruchomość położona jest w pobliżu Kościerzyny - 4km od obwodnicy miasta. Ważne - niedawno oddana została do użytku nowa droga rowerowa prowadząca do Kościerzyny. Budynek przy klimatycznej ślepej uliczce położony jest wśród ładnych zadbanych budynków jednorodzinnych. Spokojne sąsiedztwo, urocza okolica. Dokładna lokalizacja i położenie budynku wskazana jest na mapie poniżej w ogłoszeniu. Bardzo polecam. 
Zamieszczane przez nas ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Nasi KLIENCI zabezpieczeni są polisą OC naszego biura oraz licencją pośrednika PFRN - zapewniamy im rzetelne i kompleksowe doradztwo oraz pomoc formalnoprawną na każdym etapie transakcji.

Kontakt do opiekuna:

"AVO Nieruchomości"

Anna Wtulich-Olszewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.