SZYBKO, SKUTECZNIE I BEZPIECZNIE

AVO Nieruchomości od 2007 roku aktywnie działa na rynku Trójmiejskim w obszarze działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym oraz deweloperskim.

Naszym Klientom zapewniamy nasze pełne zaangażowanie i KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji :

• wyszukiwanie ofert według indywidualnych potrzeb Klienta często w miejscach nieznanych i niedostępnych dla klientów prywatnych
• pełna obsługa przy zawieraniu umów sprzedaży (zakupu) i wynajmu (najmu) z naciskiem na zabezpieczenie naszego klienta
• rzetelne sprawdzanie wiarygodności stron transakcji oraz weryfikację stanu prawnego i finansowego nieruchomości, angażując się, w razie problemów, w pomoc w ich rozwiązanie
• doradztwo i wsparcie w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości
• dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kontaktom możemy wesprzeć w organizacji lub zorganizować pomoc w przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności związanych z transakcją:

◦ uzyskanie dobrego kredytu hipotecznego i in.
◦ obsługa notarialna wraz z wymaganymi dokumentami z urzędów
◦ konsultacja prawna
◦ wycena rzeczoznawcy
◦ świadectwo charakterystyki energetycznej
◦ udział tłumacza przysięgłego w czynnościach
◦ sesja fotograficzna i panoramiczne zdjęcia z drona
◦ home staging

Korzystając z naszych usług Klienci oszczędzają swój czas, a także zyskują pewność, że ich transakcje zostaną przeprowadzone z należytą starannością, w przyjaznej atmosferze w sposób profesjonalny i co najważniejsze - BEZPIECZNY. 

Nie działamy rutynowo. Każdego naszego Klienta traktujemy INDYWIDUALNIE, poznajemy jego specyficzne warunki, potrzeby i oczekiwania, aby jak najlepiej dostosować nasze działania do sytuacji. Gwarantujemy dyskrecję, a naszych klientów chronimy i gwarantujemy im z naszej strony tajemnicę zawodową.

Współpracę z naszymi Klientami prowadzimy na podstawie umowy pośrednictwa, która zgodnie z art. 180, pkt 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami wymaga formy pisemnej oraz o standardy zawodowe regulowane w Kodeksie Etyki Zawodowej Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości.

Działalność prowadzimy w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami – nr licencji 9287.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.