Powierzchnia w nowoczesnym biurowcu w Oliwie

lokalizacja: Gdańsk, Aleja Grunwaldzka

20 000 PLN

74 PLN / m2

Opis nieruchomości

Duża powierzchnia biurowa typu open-space w nowoczesnym biurowcu w Oliwie. Atuty lokalizacji - bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, liczne punkty gastronomiczne w okolicy oraz świetna komunikacja samochodowa i publiczna - zaledwie 300m do pętli tramwajowej w Starej Oliwie a także do stacji SKM/PKP Oliwa.
Biuro zlokalizowane jest na 3 piętrze + duża antresola 80m2 (wewnętrzne schody) w budynku z recepcją i ochroną 24h/365.  Wysoki standard budynku - klimatyzacja/ogrzewanie nawiewowe, żaluzje verticale w oknach, wszystkie instalacje ukryte systemowo w podłogach i sufitach, na podłogach dobre wykładziny. Wspólny węzeł sanitarny i kuchenny na korytarzu. Możliwe częściowe umeblowanie biura przez zarządcę w cenie najmu. Na uwagę zasługują udogodnienia w budynku dla cyklistów - stojaki i szatnie z prysznicami dla dojeżdżających pracowników-rowerzystów. 
Podany czynsz najmu  został  orientacyjnie przeliczony z Euro (nominalnie 14,5 Euro/m2/mc)  i policzony wg pow. brutto tj. z udziałem w częściach wspólnych - powierzchnia całkowita brutto (GLA) to 321m2. Miesięczne koszty administracji 21zł/ m2 pow. brutto tj. 6720zł +VAT. Do tego refaktura za zużycie mediów (prąd, woda, ogrzewanie). Podane ceny są wartościami netto do których doliczony zostanie 23% VAT.  Kaucja 3-miesieczny czynsz / gwarancja bankowa. 
W budynku są dostępne miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej (85Euro/mc/szt.). Bardzo polecam i zapraszam na prezentację.
Zamieszczane przez nas ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Nasi KLIENCI zabezpieczeni są polisą OC naszego biura oraz licencją pośrednika PFRN - zapewniamy im rzetelne i kompleksowe doradztwo oraz pomoc formalnoprawną na każdym etapie transakcji.

Kontakt do opiekuna:

"AVO Nieruchomości"

Anna Wtulich-Olszewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.