Dolne Miasto - SUPER 3pok., 3m wys. duży potencjał

lokalizacja: Gdańsk, Przyokopowa

950 000 PLN

11 692 PLN / m2

Opis nieruchomości

Dolne Miasto - Śródmieście - atrakcyjne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w ładnej kamienicy (spokojna ul.Przyokopowa - 50m od ul.Toruńskiej). Mieszkanie z dużym potencjałem. Wysokość pomieszczeń 3,1m. Łączna powierzchnia 85,5m2 (wg KW 81,25). Mieszkanie wymaga remontu. Aktualnie jest niewiele mebli ruchomych. Okna PCV. Wewnętrzna oryginalna stolarka drewniana - kompletna, do odzyskania w renowacji, być może również podłogi (?) - deski sosnowe przykryte płytą pilśniową i gumoleum.  Ogrzewanie aktualnie piecami kaflowymi (w 2 wkłady elektryczne, a 1 na węgiel/pelet). Gaz jest w mieszkaniu - woda ogrzewana piecykiem gazowym.
Przyjemna kamienica, częściowo już po remontach (wymienione piony, dach, izolacja pionowa).
Do lokalu przynależy duża piwnica z oknem o pow. ok 20 m2 oraz naziemne miejsce parkingowe na działce dzierżawionej wieczyście przez wspólnotę od miasta (zwyczajowe wyłączne użytkowanie).
Bardzo polecam. Możliwość oglądania po wcześniejszym umówieniu. Zapraszam do kontaktu.
Zamieszczane przez nas ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny. Zespół AVO Nieruchomości dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna. Nasi KLIENCI zabezpieczeni są polisą OC naszego biura oraz licencją pośrednika PFRN - zapewniamy im kompleksowe doradztwo oraz pomoc formalnoprawną na każdym etapie transakcji.

Kontakt do opiekuna:

"AVO Nieruchomości"

Anna Wtulich-Olszewska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.